V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

PharmDr. Martin Staněk

PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty v Hradci Králové – obor klinická farmacie.

  • V roce 1984 získal doktorát v oboru farmaceutická chemie a farmakologie.
  • V letech 1984-1990 pracoval v nemocničním lékárenství a zabýval se vývojem a podporou prodeje klinické výživy v léčebné nemocniční praxi.
  • V letech 1991-1996 pracoval ve farmaceutickém průmyslu.
  • V roce 1997 založil společnost Dr. Staněk, spol. s r.o.

O společnosti Dr. Staněk

Společnost Dr. Staněk je potravinářsko-farmaceutická společnost.

Byla založena lékárníkem. To ji umožńuje pohlížet na potraviny a lidskou výživu jinýma očima než očima potravináře či obchodníka.
Výživa je často tím hlavním a nejpřirozenějším lékem, který rozhodne, zda život prožijeme ve zdraví či v nemoci.

Její hlavní aktivity jsou soustředěny na vývoj, výrobu a distribuci farmaucetických potravin. Svoje výrobky nyní nabízí pod obchodními značkami Guareta®, Dietline®, Dietline® Sport , Paralékárna®, Gelantina® , Stimulsin® a MegaPower® .

Prvořadým cílem vývoje je najít a upravit přírodní přírodní výživné látky takovým způsobem, aby je bylo možné co nejlépe a co nejcíleněji používat do dietních režimů pro dietní léčbu nadváhy a obezity, která je hlavní příčinou civilizačních onemocnění jako jsou vysoký krevní tlak, vysoká hladina krevních tuků, vysoká hladina kyseliny močové či cukrovka II. typu.

Zásadou společnosti je vyrábět potravinářské výrobky ze surovin nejvyšší možné kvality a jejich výrobu co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Všechny výrobky vycházejí z potřeb českého spotřebitele na základě vlastních klinických zkušeností. Velká pozornost je věnována nejen praktické stránce při používání výrobků, ale také jejich chuťové přijatelnosti a co nejlepší toleranci.

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

PharmDr. Martin Staněk - zakladatel společnosti a jeho žena, MUDr. Taťána Staňková, mají dlouholetou praxi v oblasti vývoje a výroby klinické výživy a jejího praktického klinického použití.

Tyto zkušenosti prakticky využívají v soukromém Centru pro poruchy metabolismu a výživy v Praze 1, jehož součástí je interní ordinace a Paralékárna na Praze 1.

Hlavní odbornou náplní Centra je léčba obezity a poradenská činnost v oblasti výživy sportovců a některých metabolických poruch.

Dietologická poradna

PharmDr. Martin Staněk - vede každodenně dietologickou poradnu na tomto webu a soukromé elektronické poradenství.
Je garantem jak výživového složení dietních jídelníčků sestavených pro jednotlivé Dietní plány Guareta , tak kvality výrobků firmy, které byly pro tyto účely vyvinuty.

 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru