V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Jak zhubnout

Nevíte jak zhubnout, resp. nedaří se Vám zhubnout a svoji váhu si udržet?

Vyberte si ze široké nabídky výrobků určených k náhradě běžné stravy Guareta®, které Vám pomohou nejen zhubnout, ale také si váhu udržet!

Polévky, pudinky a jogurtové krémy Guareta® jsou určeny k náhradě hlavního jídla za účelem snížení nebo udržení váhy. Obsahují všechny důležité látky, které naše tělo nezbytně potřebuje. Jsou velmi výživné, ale zároveň mají výrazně nižší energetický obsah než běžný pokrm.

TIP Guareta®

Pro výživnou snídani: K náhradě hlavního jídla - oběd či večeře: Na dietní večeři:
Hodně lidí, i když třeba již významně nepřibírají, nemohou zhubnout i proto, že jejich snídaně jsou příliš bohaté na sacharidy.Řada domácností se ráno nedokáže obejít bez běžného pečiva, které obsahuje hodně škrobu a je jinak chudé na ostatní výživné látky

Jogurtové krémy Guareta® Morning Start jsou ideální náhradou snídaně v období, kdy potřebujeme zhubnout a nechceme udělat nevhodnou snídaní dietní chybu. Jsou lahodné a každý si určitě vybere alespoň jednu příchuť, která mu bude vyhovovat. Příchuti broskev, cookies nebo stracciatella určitě stojí za to ochutnat!!!

Ptáte-li se jak zhubnout, pak alespoň dočasně vyřaďte bagety, sladké pečivo, či různé cereální tyčinky ve kterých je obilné zrno často slepeno sirupem ze svého dietního jídleníčku. Tyto výrobky jsou většinou značně nepřiměřeným zdrojem sacharidů a v některých případech i tuku. Celou řadu důležitých látek naopak postrádají, nebo je obsahují v zanedbatelném množství.
Polévky Guareta®se výborně hodí k náhradě oběda či večeře a dokážete s nimi zhubnout bez hladovění!
Připravují se snadno přelitím obsahu sáčku vroucí vodou. Jsou lehce stravitelné a brzy se budete cítit lépe.

Kdo nedokázal zhubnout úpravou svého stávajícího jídelníčku, s polévkami Guareta®to dokáže!

Polévky Guareta® jsou ochuceny tak, aby vyhovovaly českým stravovacím zvyklostem a chuťovým preferencím českého spotřebitele. Proto můžete v hrachové polévce najít dostatek sušeného hrášku jedinečné chuti a vůně, či v houbové polévce výtečné sušené houby s příjemným aroma.

Rajská a zeleninová polévka budou určitě chutnat i těm, kteří zhubnout nepotřebují a preferují lehký jídelníček s dostatkem čerstvé, sterilované či sušené zeleniny.
Kdo by chtěl zhubnout a přitom si dát k večeři i něco sladkého, určitě ocení pudinky Guareta®.

Pudinky Guareta® výborně zaženou chuť na sladké, jsou plnohodnotnou náhradou jednoho denního jídla.

Změníme-li texturu pudinků přidáním dvou lžiček nebo sáčků vlákniny Guareta® Slimlinea, pak se výborně hodí k postupnému ujídání a lépe zaženou přirozený hlad za začátku dietního režimu, kdy si musíme zvyknout na skromný jídelníček.

Rychlá příprava s nízkotučným mlékem za studena!
Příchuti - čokoláda, vanilka a nově jahoda.

Snadno zhubnout se vám také může podařit, nahradíte-li dvě hlavní jídla za den Guaretou a zbylé dva pokrmy za den sestavíte z nízkotučných mléčných výrobků, libového masa a zeleniny.

Ve dnech, kdy si nemůžete připravit výživnou a zdravou svačinu, anebo když chcete zhubnout, vyzkoušejte tyčinky Guareta®, nebo proteinové koktejly DietLine®.

Pro dietní svačinu

Tyčinky Guareta® (broskev, čoko, jogurt, jablko, kapučino, smetana) jsou výživově kompletní a zajišťují dostatek výživných látek pro běžnou svačinu. Mají odpovídající energetický obsah a pomáhají nám svačit bez dietních chyb. Dáme-li si je místo běžné svačiny, vyvarujeme se nepřiměřeného příjmu sacharidů a tuku. Nemusíte si tedy na nich pochutnávat pouze tehdy, chcete-li zhubnout, ale také tehdy, kdy zkrátka zdravá svačina není po ruce… Proteinové koktejly DietLine® (banán, čoko, jahoda, vanilka) se hodí k zařazení do jakéhokoliv jídelníčku jako náhrada např. běžné svačiny.
Zařadíte-li proteinové koktejly do svého dietního jídelníčku jako náhradu běžné svačiny či večeře, určitě vám napomohou zhubnout.
Snadná a rychlá příprava, osvěžující a lahodná chuť.
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru