V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Vláknina Slimlinea

9 years ago
Dr. Staněk
Dobrý den, budete-li režim bez ní zvládat, není třeba ji nahrazovat. Ne každému musí vyhovovat tento způsob užívání. Guareta SlimLinea je nahraditelná Guaretou Superslim tobolkami viz. vlákninový set a článek na blogu o vlákninách. 2 lžičky Guarety Slimlinei můžete roztřepat s pudinkem Guareta. Změníte tak jeho konzistenci. Pudink pak více zasytí. Myslím si, že vám bude takto chutnat. Těším se, že režim zvládnete a že se s dosaženým výsledkem pochlubíte.
 
9 years ago
Dobrý den pane doktore, dnes mi běží druhý den DP12 a mám taky problém s Guaretou Slimlinea. Při prvním loku se mi tak obrátil žaludek, že jsem to prostě vzdala, jedu tedy dietu bez ní. Je to velký problém, mám něčím nahradit?2x denně ještě cucám Guareta easyslim, není to dostačující. Pokud by bylo potřeba vlákninu přidat, prosím poraďte mi nějaký přípravek s jinou konzistencí:-). Moc děkuji
 
10 years ago
Dr. Staněk
Kateřino, zamíchat ji do pudinku má smysl. Pudink se dá snáze postupně ujídat. Je jinak důležité, aby jste prášek rozmíchala v dostatečném množství vody a ihned vypila. Alternativou je Guareta SuperSlim. Věřím, že první obtíže zvládnete a že budete úspěšná.
 
10 years ago
Dobrý den pane doktore,chtěla bych vás poprosit o radu zakoupila jsem u vás DP na 12dní.Dnes je to druhý den a zatím to zvládám bez hříchu i když hlad je velky hlavně mezi obědem a večeří, ale mám strašny problém s Guareta SlimLine práškem jak mile ji vypiji tak mi není dobře od žaludku ale když si ji přimícham do pudinku tak to celkem jde,chtěla bych se zeptat jestli jí musím pit?Předem děkuji moc za odpoved.Kateřina H.
 
14 years ago
drstanek
Milá Helčo, podmínkou je dostatečný příjem tekutin. Začal bych jednou kávovou lžičkou za den, kterou bych přimíchal třeba do polévky nebo ovocné štávy.Určitě bych však zkusil také Stimulsin ( ne Stimulsin prebiotic)- 1 lžičku na noc. Napiště mi prosím jaké jsou výsledky. Zajímá mě také celkový jídelníček. Možná by se dalo něco přidat a něco vyřadit, aby problémy ustoupily.
 
14 years ago
helca
Dobrý den pane doktore,chtěla bych se zeptat, co by bylo vhodné dát 3,5 letému dítěti na problémy se zácpou. Jí dobře celkem vše včetně zeleniny. Ovoce málo. Vypije denně asi 1,5 l tekutin,když je ve školce, tak méně. Pohybu má dost. Užívá sirup Dufalac a glycerínové čípky. Je možné zkusit vlákninu Slimlinea (mám doma ještě balení pro diabetiky), pokud ano, v jakém množství. Z matčiny strany je Crohnova nemoc a štítná žláza. Chlapeček si stěžuje na bolesti bříška, oušek a hlavy, dětská lékařka na něm nic neshledala, na bolesti dostal Nurofen sirup na bolesti hlavy z důvodu rýmy.Děkuji.Helča
 
14 years ago
drstanek
Dobrý den, díky za dotaz. Protože jsou to vlákninové výrobky obsahují polysacharidy. Vláknina je polysacharid. Některá vláknina je částečně ( je to individuální) fermentována střevní mikroflórou ( prebiotikum) a má tedy určitou energetickou hodnotu. Z hlediska hubnutí je to však naprosto zanedbatelné.
 
14 years ago
Akinom
Pane doktore, obsahuje vláknina Slimlinea a vlákninové tablety Easy slim nějaké sacharidy ?
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru