V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Zpravodaj Červenec 2022

Vážená klientko, vážený kliente.

Odborníky doporučovaný denní příjem bílkovin u dospělých zdravých osob se pohybuje okolo 1,0 - 1,2 g na 1 kg tělesné hmotnosti. Tento údaj je ale třeba brát jako orientační, protože kvalita a využitelnost bílkovin ze stravy není stejná a závisí na více faktorech.

Krátkodobě vyšší či vysoký příjem bílkovin při redukční dietě není u zdravých osob problémem a pomáhá jídelníček se sníženým obsahem energie zvládnout.

Bílkovinná strava dokáže dobře zasytit a samotné trávení bílkovin je zatíženo větší spotřebou energie.

Dlouhodobě nepřiměřený příjem bílkovinné stravy, která je doprovázena zvýšeným příjmem i jiných látek, vede ke zdravotním problémům a může přispět i k vážným zdravotním komplikacím.

Jestliže si nejste jisti jaký denní obsah bílkovin má váš jídelníček asi mít, určitě se na nás obraťte.

Pro naše zdraví je užitečné, kombinují-li se přirozené zdroje rostlinných bílkovin se zdroji živočišnými. Rostlinná strava přirozeně neobsahuje tolik tuku a také se ukazuje, že kombinace rostlinných a živočišných bílkovin v běžné stravě má příznivý vliv na jejich celkovou využitelnost, trávicí pochody i na imunitní děje v trávicím systému.

Naše výrobky mají přiměřený obsah bílkovin pro účely, ke kterým jsou určeny a pomáhají optimalizovat denní příjem živin nejen při redukční dietě.

Využijte proto mimořádné nabídky proteinových výrobků z našeho sortimentu.

Příjemné léto přeje,

PharmDr. Martin Staněk

DIETNÍ PLÁN s dárkem

Při nákupu DIETNÍHO PLÁNU na 14 dní dostanete jako dárek jedno balení Paralékárna® Methionin Plus

DIETNÍ PLÁN na 14 dní můžete výborně využít při přechodu na běžný jídelníček, protože obsahuje každý den jeden běžný pokrm. Tyto pokrmy jsou příkladem jídla o vhodném výživovém složení a velikosti porce při redukční dietě či při udržování váhy. V případě nejasností neváhejte používat naší poradnu na webu nebo mail guareta@drstanek.cz.

Paralékárna® Methionin Plus: při dlouhodobější úspěšné redukční dietě je velmi častou nepříjemnou komplikací zhoršená kvalita vlasů. Vyšší příjem methioninu-aminokyseliny, kterou obsahuje každá bílkovina, v kombinaci se selenem, dokáže problémům předejít, či je odstranit.

Nezapomeňte na 13. července a naši nabídku ŠŤASTNÁ 13!

Pouze ve středu 13. července 2022

dostanete koupit všechny výrobky DietLine Protein 20 (koktejly, omeleta) za cenu 99 Kč za jedno balení !!!

Využijte této nabídky a nakupte výhodně:

  • proteinový koktejl s příchutí banán
  • proteinový koktejl s příchutí jahoda
  • proteinový koktejl s příchutí čoko
  • proteinový koktejl s příchutí vanilka
  • omeleta s bylinkami

Tyčinky v akci

Proteinové chipsy DietLine® v akci

  • DietLine® Protein CHIPS za jedinečnou cenu 33 Kč za jedno balení.

Hotové jídlo DietLine® v akci

Po celý měsíc ČERVENEC platí cenové zvýhodnění pro hotové jídlo DietLine®

Masové kuličky máme rádi do polévek, milujeme je v trochu jiné podobě jako hamburgery, karbanátky, nebo různé frikadely. Často však obsahují hodně tuku, který přispívá k podmanivé chuti. Masové kuličky se zelenými fazolkami obsahují vhodné množství tuku pro jídelníček se sníženým obsahem energie. Vysoký obsah bílkovin a malý obsah sacharidů je výhodný, chceme-li mít denní příjem živin správně nastavený, abychom svoji váhu snížili, nebo si ji snáze udržovali.
Zelené fazolky zvětšují velikost porce bez energie navíc. Jsou křehké a křupavé a také přispívají k uspokojení naší mysli. Neváhejte a určitě vyzkoušejte!

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru