V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Guareta vlákninový dezert s příchutí broskev 200 g

Guareta vlákninový dezert s příchutí broskev 200 g

* snadná příprava * výborná chuť * zanedbatelný obsah kalorií

17 / 34 kcal v jedné porci

20 / 40 porcí

Klubová cena s DPH: 380 Kč
Vaše internetová cena s DPH: 399 Kč

Vlákninový dezert je prakticky bez kalorií. Výborně se hodí do jídelníčku se sníženým obsahem energie, či do přísného redukčního režimu. Pomáhá takový dietní režim zvládnout a překonat těžké chvilky, které se během něj dostavují. Má lahodnou a osvěžující broskvovou chuť.
Lze jej zamíchat do jogurtů nebo nízkotučných tvarohů či vytvořit pomocí formičky atraktivně vypadající sladký pamlsek obsahující minimální množstvím energie. Není zdrojem živin.

Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení: maltodextrin, želírující látky (karagenan a karubin), okyselující látky (kyselina citrónová a citronan sodný), broskvové aroma, sladidlo (aspartam), barvivo (annato z Bixa orellana L.).

Přípravek obsahuje zdroj fenylalaninu.

Karagenany patří mezi rozpustné polysacharidy, které jsou získávány z různých mořských řas. Jsou běžnou součástí stravy v celé řadě zemí a tak slouží jako fermentovatelná vláknina potravy s prebiotickým efektem. Jsou také používány v potravinářské technologii kde plní zejména funkci želírující látky.

Karubin je získáván ze svatojánského chleba (rohovník obecný). Patří mezi rozpustné vlákniny, ale ve studené vodě je prakticky nerozpustný. Plody rohovníku (struky) se používají jako krmivo, nebo se z nich dělá třeba pálenka. Semena se mohou používat jako náhrada mouky či kakaa v některých sladkých pokrmech. Má široké využití v potravinářské technologii díky schopnosti vázat vodu, výhodně interagovat s jinými polysacharidy a zlepšovat senzorické vlastnosti pokrmů.

Způsob přípravy: 100/200 ml vody uveďte do varu, nalijte do misky a postupně v ní rozmíchejte kovovou metlou 5/10 g prášku. Nepoužívejte elektrický mixér. Misku pak vložte do chladničky a konzumujte až po ztuhnutí.

Způsob skladování: skladujte v původní nádobě v suchu a chladu. Nádobu vždy po otevření pečlivě uzavřete.

Výživové údaje:

Ve 100 g V 5 g prášku
Energie 1396 kJ / 332 kcal 70 kJ / 17 kcal
Tuky 0,4 g 0,02 g
z toho nasycené 0 g 0 g
Sacharidy 76,7 g 3,8 g
z toho cukry 26,2 g 1,3 g
Vláknina 9 g 0,5 g
Bílkoviny 1 g 0,05 g
Sůl 4,4 g 0,2 g

Balení: 200 g

Dieta Guareta Vám pomůže zhubnout a dosaženou váhu stabilizovat.

Objednat můžete také na webu guareta.cz

Při jakýchkoliv nejasnostech využijte naší on-line poradnu nebo možnosti konzultace v PARALÉKÁRNĚ, Karoliny Světlé 11, Praha 1.

Datum aktualizace textu: 1. 05. 2024

 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru