V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

DP přísný úbytek

13 years ago
Dr. Staněk
Jitko, doporučuji zejména procházky pokud to počasí dovolí a běžné domácí práce. Jestliže ovocné čaje obsahují sušené ovoce a ne aroma, je vhodné se jím raději vyhnout, protože sušené ovoce obsahuje velké množství sacharidů. Věřím , že váha brzy významněni poklesne. Určitě nepolevujte a vydržte !!!
 
13 years ago
Jitka
Piji, chutnají mi od Pickwicku broskev, ale kombinuji to s lahodným bylinným čajem tzv. sedmikvítek. Má ovocný čaj opravu vliv na hubnutí? Jinak jsem v tomto prvním týdnu měla MNS. Pohybovou aktivitu jsem zatím neměla,ještě dodám, že mám sedavé zaměstnání a pracuji na směnny tj. 2 dny denní, 2 dny noční a 4 dny volna.Nyní se připravuji na nějakou aktivitu, doporučujete 1/2 hod denně např. chůzi ?
 
13 years ago
Dr. Staněk
Milá Jitko, pokud jste neměla přísný jídelníček před zahájením Plánu zdá se zatím, že jste nějakou menší dietní chybu udělala. S vlákninou to jinak děláte dobře. Žádnou energetickou zátěž navíc to nepředstavuje a může vám to pomoci. Nepila jste nějaké slazené nápoje ? Nepijete ovocné čaje s obsahem sušeného ovoce ?
 
13 years ago
Jitka
Dobrý den p. doktore, držím DP 15 denní přísný, dnes 9 den. Měřím 175 cm a původní váha 84 kg, nyní 82 kg. celkem úbytek 2 kg. Nevím, zda úbytek není malý. Dále se chci optat, že kombinuji před jídlem tobolky 2 ks super slim, ale ještě si přidávám do koktejlů cca 1xdenně slim linea prášek, zda si tím nezvyšuji příjem. Z výrobků mi chutná vše, krom omelety, tu nevím jak bych si lépe vylepšila, pokud máte nějaký tip, budu ráda. Ozvu se při dalším úbytku.Předem velmi děkuji za odpověď. Jitka
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru