12 years ago
Dobrý den pane doktore,
dnes absolvuji 2.den 12ti denního DP. Včera jsem byla velmi unavená, tak doufám, že únava se časem srovná :) Jinak si myslím, že 12DP zvládnu. Hladem netrpím a v podstatě mi jídla i chutnají. Hrozně moc mě motivují úspěchy lidí ve fotogalerii, stejně jako dotazy ostatních "bojovníků" na této stránce. :)
Mám jen pár doplňujících dotazů:
1. káva - černá káva (jak jsem se dočetla) neobsahuje žádné kalorie. Pokud vypiji denně téměř 3l tekutin (voda, čaje ovocné a zelené), mohu si dopřát ranní a odpolední hrnek černé kávy (případně se sladidlem) pro dodání energie?
2. vlákninové přípravky - pořád mi není jasné dávkování. Na každém výrobku je psáno 3xdenně 2tobolky (lžičky) - zakoupila jsem si vlákninový set. Pořád ale řeším, zda mohu denně užívat jen jeden přípravek (případně 2xdenně 2tobolky a 1xdenně dvě lžičky vlákniny v prášku), nebo zda mohu oba výrobky současně užívat denně 3x2 (např před jídlem 3x2 tobolky + do tří jídel přidat 3x2lžičky).
3. mám strach co dál - Nedovedu si představit, že bych tímto způsobem měla fungovat třeba celý měsíc :) Mám proto strašný strach, že moje 12ti denní snaha bude zbytečná. Dá se ihned po 12DP navázat standartním dietním jídelníčkem (zelenina, ovoce, nízkotučné mléčné výrobky, libová masa, ...) a např. jen dvě jídla denně (svačiny) nahradit vašimi výrobky?
Děkuji za Vaši odpověď.