V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Zpravodaj ŘÍJEN 2021

Vážená klientko, vážený kliente.

Spotřeba léčiv pro snížení zvýšené hladiny celkového cholesterolu, LDL-cholesterolu a některých krevních tuků je u nás enormní a jen náklady na tato léčiva představují částku větší než 2 miliardy korun.
Ve velkém množství případů však jejich předepisování nemusí být vůbec potřeba, pokud dotyčná osoba adekvátně upraví jídelníček a změní životní styl.

Dosažení normální váhy, dostatečné snížení příjmu tuků a zvýšení pohybové aktivity vedou velmi brzy ke zlepšení či úplné srovnání příslušných biochemických parametrů a ke snížení rizika kardiovaskulárních a metabolických komplikací. Nejinak tomu může být i u cukrovky 2. typu, kterou již u nás trpí jeden milion osob.

Naše výrobky a DIETNÍ PLÁNY mohou usnadnit sestavování vhodného celodenního jídelníčku, který by měl mít vždy také dostatečnou výživovou hodnotu.

Nejedná se jen o samotné pokrmy k náhradě stravy ale také o vlákninové přípravky Guareta®, které přispívají ke snížení zvýšené hladiny celkového cholesterolu pravděpodobně zejména tím, že brání zpětnému vstřebávání žlučových kyselin z trávicího traktu. Ty pak nemohou být použity k tvorbě cholesterolu.

Kombinace DIETNÍCH PLÁNŮ s vlákninovými přípravky může mít tedy smysl i z tohoto důvodu.

Slunečný podzim bez zvýšených proticovidových opatření přeje,

PharmDr. Martin Staněk

DIETNÍ PLÁN s dárkem

DIETNÍ PLÁN na 15 dní přísný dostanete v říjnu s DÁRKEM (1 balení Guareta® prášek 180 g ).

Využijte tento PLÁN pro kombinovaný jídelníček se sníženým obsahem energie pro úpravu váhy po dovolené, je-li to potřeba. Guaretu prášek užívejte rozmíchanou ve vodě mezi jídly, jedná-li se o pokrmy Guareta® nebo DietLine®. V ostatních případech ji užívejte během konzumace běžného jídla se sníženým obsahem energie.

Nezapomeňte 13. října na naši nabídku Šťastná 13!

Pouze dne 13.10. 2021

dostanete koupit dvojbalení polévek a kaše Guareta® za zvýhodněnou cenu

Využijte této nabídky a nakupte výhodně:

Polévky a kaše Guareta® jsou výživově kompletní, a proto jsou určeny k náhradě jídla při regulaci tělesné hmotnosti. Lahodná chuť !!!

Tyčinka PAUZA® v akci

Po celý měsíc ŘÍJEN platí cenové zvýhodnění na tyčinku PAUZA®

Proteinová tyčinka PAUZA obsahuje 20 g bílkovin. Podíl bílkovin na celkové energetické hodnotě tyčinky je skoro 40%!!! Obsahuje také 13 g vlákniny.
Výborně se hodí do jídelníčků se sníženým obsahem energie nebo se zvýšenou potřebou bílkovin.

Může nahradit výrobky DietLine® Protein 20 v DIETNÍCH PLÁNECH Guareta®.

Využijte této mimořádné nabídky.

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru